Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zapraszamy na Leśne Zgromadzenie Wszystkich Istot

31-7-2014

Pracownia zaprasza na warsztaty Leśne Zgromadzenie Wszystkich Istot, który odbędzie się 26-30 sierpnia 2014 r. Warsztaty w całości odbywają się w lesie w okolicach Wysowej w Beskidzie Niskim, z dala od siedzib ludzkich.

czytaj dalej »

Burmistrz Pelplina twierdzi, że wie, kiedy Elektrownia Północ uzyska pozwolenie na budowę. Jak to możliwe, że Burmistrz posiada te informacje zanim jeszcze Starosta Tczewski, czyli organ, który prowadzi postępowania w sprawie, wydał tę kluczową decyzję?

czytaj dalej »

Od 25 lipca 2014 r. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie prowadzi proces uzgodnienia projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla gminy Andrychów, który dopuszcza narciarskie inwestycje na ok. 300 ha terenów Parku Krajobrazowego Beskidu...

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Echa sprawy Parku Narodowego „Ujście Warty”

29-7-2014

W artykule „Do Parku Narodowego Ujście Warty wchodzisz na własną odpowiedzialność” opublikowanym 22 lipca br. opisaliśmy kontrowersyjną działalność Dyrektora Parku, Konrada Wypychowskiego.

czytaj dalej »

● STOP EP

Odnawialne TAK, węgiel NIE

29-7-2014

W miniony poniedziałek (28.07) działacze kampanii STOP EP promowali w Gdańsku odnawialne źródła energii i ideę demokracji energetycznej. Protestowali jednocześnie przeciwko planom budowy węglowej Elektrowni Północ w okolicach Pelplina.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »