Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

28 czerwca w Fabryce Sztuk w Tczewie odbyło się spotkanie na temat wpływu Elektrowni Północ na zdrowie mieszkańców Pomorza, w którym wzięli udział liczni eksperci oraz przedstawiciele Koalicji Stop Elektrowni Północ.

czytaj dalej »

Ukazała się w Polsce książka Richarda Louva „Ostatnie dziecko lasu. Jak uchronić nasze dzieci przed zespołem deficytu natury”. Jest próbą odpowiedzi na pytania dotyczące wychowania dzieci w świecie zdominowanym przez elektronikę i media.

czytaj dalej »

Lasów Państwowych nie stać na zapewnienie bezpieczeństwa w Puszczy Białowieskiej, dlatego chcą sprzedawać martwe drewno z rezerwatu przyrody im. Władysława Szafera.

czytaj dalej »

W sobotę, 28 czerwca 2014 r. w Tczewie odbędzie się spotkanie dla mieszkańców poświęcone budowie elektrowni węglowej w Rajkowach koło Pelplina. W debacie wezmą udział organizacje społeczne – przyrodnicze, zdrowotne i prawne. Będzie to szansa na poznanie kluczowych informacji...

czytaj dalej »

W dniach 10-12 czerwca 2014 roku w miejscowościach leżących bezpośrednio przy planowanej Elektrowni Północ odbyły się spotkania zorganizowane przez inwestora, które miały przekonać mieszkańców do tej inwestycji. Rozmowy z inwestorem nie wzbudziły zainteresowania - miejsca...

czytaj dalej »

« 1 2 »