Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

25 maja 2014 r. mieszkańcy Krakowa w referendum lokalnym odrzucili pomysł organizacji w Polsce zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku. Wynik referendum jest wiążący, co definitywnie zamyka proces starań o organizację tej imprezy.

czytaj dalej »

25 maja mieszkańcy Krakowa w referendum lokalnym będą mieli szansę zadecydować o losie zimowych igrzysk olimpijskich Kraków 2022. Zachęcamy do udziału w referendum i przeciwstawienia się idei igrzysk w Polsce.

czytaj dalej »

Dość błędnych decyzji w sprawie budowy S-7! Pracownia proponuje zwołanie okrągłego stołu dla rozwiązania problemu rozbudowy S-7 na odcinku granica województwa mazowieckiego/świętokrzyskiego – Skarżysko-Kamienna.

czytaj dalej »

RDOŚ w Krakowie zamieściła na swojej stronie internetowej stanowisko dot. projektu zmiany Studium gm. Andrychów, w której przedstawia przesłanki stojące u podstaw pozytywnego uzgodnienia projektu Studium z dnia 6 lutego 2014 r.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa książka Ryszarda Kulika „Człowiek wobec natury. Psychologia ochrony przyrody” wydana przez Klub Przyrodników. Patronat medialnym nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »