Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie ekologicznym „Działaj dla Dobrego Klimatu”.

czytaj dalej »

W dniu otwarcia igrzysk Soczi 2014 warto pochylić się nad polskimi aspiracjami zorganizowania przy wsparciu Słowaków olimpiady zimowej w Polsce.

czytaj dalej »

● STOP EP

Ryby wygrały z elektrownią

6-2-2014

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska (GDOŚ) stwierdził w części nieważność decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy Elektrowni Północ. GDOŚ przyznał rację pozarządowym organizacjom ekologicznym i przyrodniczym, które dowodziły, że inwestycja zagrażałaby rybom...

czytaj dalej »

3 lutego 2014 r. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu, prywatny akt oskarżenia skierował właściciel ośrodka na Pilsku – firma CTE z Istebnej. Sąd umorzył sprawę.

czytaj dalej »

Jeden artykuł z numeru lutowego jest już dostępny – „Kraków 2022. Po co nam olimpiada?” Grzegorza Bożka, obszernie omawiający różne aspekty kandydatury Krakowa o organizację igrzysk olimpijskich.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »