Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W nawiązaniu do audycji radiowej nadanej w dniu 24 listopada 2014 r. przez Radio Katowice, której tematem była sytuacja inwestycji narciarskich na górze Pilsko, informujemy, że zawarte w niej wypowiedzi mijają się z prawdą.

czytaj dalej »

19 listopada 2014 r. Burmistrz Andrychowa wydał decyzję środowiskową dla samowoli budowlanej w ośrodku narciarskim Czarny Groń w Rzykach (gm. Andrychów, woj. małopolskie). Decyzję wydano w wielkim pośpiechu, ponieważ nie ma pewności czy obecny burmistrz wygra w II turze wyborów.

czytaj dalej »

24 listopada 2014 r. Pracownia złożyła skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na działania Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wadowicach w związku z brakiem rozstrzygnięcia sprawy samowoli budowlanej w ośrodku narciarskim Czarny Groń.

czytaj dalej »

Prezes spółki Polish Energy Partners z grupy Polenergia należącej do Kulczyk Investments – inwestora Elektrowni Północ – w wywiadzie dla portalu bankier.pl ujawnił zarys strategii firmy na najbliższe dwa lata. Wynika z niego, że priorytetem są obecnie inwestycje w energetykę...

czytaj dalej »

W Sądzie Rejonowym w Żywcu toczy się sprawa karna przeciwko współwłaścicielowi oraz prokurentowi firmy będącej właścicielem ośrodka narciarskiego na Pilsku. Leszkowi Ł. postawiono zarzuty nielegalnego wybudowania taśmociągu narciarskiego.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »