Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Po dziewięciu miesiącach społecznej pracy w projekcie „Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej” Pracownia, TOK i OTOP rezygnują z dalszego uczestniczenia w projekcie.

czytaj dalej »

Publikowany co 6 lat Raport IPCC (Międzyrządowy Zespół do Spraw Zmian Klimatu) to efekt pracy setek wiodących naukowców i najważniejszy, najbardziej kompleksowy i wyczerpujący dokument podsumowujący obecny stan wiedzy naukowej na temat zmian klimatu. Opublikowane dziś streszczenie...

czytaj dalej »

25 września br. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu, prywatny akt oskarżenia skierował właściciel ośrodka na Pilsku – firma CTE z Istebnej.

czytaj dalej »

Policja skierowała do sądu sprawę dotyczącą polowania w rezerwacie Puszczy Białowieskiej. Odpowiedzialnym za nią jest Tomasz W., leśniczy do spraw łowieckich w Nadleśnictwie Białowieża.

czytaj dalej »

Rusza rekrutacja do nowego projektu Pracowni – Szkoła Trenerów dla Dobrego Klimatu. Jest to jedyna w Polsce oferta szkoły trenerskiej dla zwiększenia kompetencji zawodowych trenerów/edukatorów w celu przeciwdziałania negatywnym zmianom klimatu.

czytaj dalej »

« 1 2 »