Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

23 lipca br. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu, prywatny akt oskarżenia skierował właściciel ośrodka na Pilsku – firma CTE z Istebnej.

czytaj dalej »

19-27 lipca 2013 r. w Czeremsze na Podlasiu odbędzie się XVIII Festiwal Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza” Visegrad Wale In Czeremcha. Patronat medialny nad festiwalem objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

9 lipca br. na portalu echodnia.eu ukazał się artykuł pt. „Coraz dalej do lotniska w Obicach. Decyzja środowiskowa uchylona, a czekaliśmy na nią prawie 5 lat” autorstwa Agaty Kowalczyk. Materiał nie prezentuje obiektywnych faktów.

czytaj dalej »

Według zapowiedzi inwestora CTE Sp. z o.o. – 11 lipca br. na Pilsku odbędzie się uroczyste otwarcie budowy wyciągu krzesełkowego Kamienna – Solisko w Korbielowie, który zastąpi orczyk nr 1.

czytaj dalej »

Jeden artykuł z numeru lipcowo-sierpniowego jest już dziś dostępny na naszej stronie – „Delta Świny – między ochroną a gospodarką” Pawła Jabłońskiego. „Delta Świny może stać się znakomitym przykładem, jak ekologiczna sieć Natura 2000 współgra z rozwojem gospodarczym”.

czytaj dalej »

« 1 2 »