Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE

Festiwal z Natury

25-6-2013

29-30 czerwca 2013 r. w Białymstoku odbędzie się Festiwal z Natury, którego celem jest popularyzowanie mądrych idei i ciekawych pomysłów na życie. Patronat medialny nad festiwalem objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa książka Łukasza Łuczaja „Dzika kuchnia”. Ta publikacja to zielnik i książka kucharska w jednym, a zarazem przewodnik po ponad dwustu dzikich roślinach jadalnych Polski. Patronat nad książką objęło Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Dzięki skardze Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz czeskiej organizacji „Hnuti Duha”, Komisja Europejska wszczęła procedurę w sprawie naruszenia Dyrektywy Siedliskowej przez polowania na wilki w Republice Słowackiej.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE

Festiwal Folkowisko 2013

12-6-2013

12-14 lipca 2013 r. w Gorajcu na Roztoczu odbędzie się Festiwal Folkowisko 2013. Motywem przewodnim festiwalu będzie Kultura Chłopska. Patronat medialny nad festiwalem objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

11 czerwca br. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbędzie się rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu, prywatny akt oskarżenia skierował właściciel ośrodka na Pilsku – firma CTE z Istebnej.

czytaj dalej »

« 1 2 »