Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

15 maja br. w Sądzie Rejonowym w Limanowej odbyła się druga rozprawa przeciwko właścicielowi ośrodka narciarskiego Ostoja Górska Koninki. Józef P. został oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko środowisku.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Korytarze ekologiczne w województwie pomorskim – konferencja

13-5-2013

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku 16 maja br. odbędzie się konferencja „Rola i znaczenie korytarzy ekologicznych w zarządzaniu zasobami środowiska w województwie pomorskim”.

czytaj dalej »

15 maja w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XIV spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie prof. dr hab. Jan Popczyk – orędownikiem energetyki rozproszonej. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Energetyka przyszłości (prosumencka) – szansa dla...

czytaj dalej »

15 maja w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XIV spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej - gościem będzie prof. dr hab. Jan Popczyk – orędownikiem energetyki rozproszonej. Patronat nad spotkaniem objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Jeden artykuł z numeru majowego jest już dziś dostępny na naszej stronie – „Samowole pod sąd” Radosława Ślusarczyka. „Brak skuteczności RDOŚ daje inwestorom złudne poczucie bezkarności w kwestii zniszczeń przyrodniczych”.

czytaj dalej »

« 1 2 »