Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

26 kwietnia odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja na temat zanieczyszczenia świetlnego przybliżająca zjawisko nadmiernej emisji sztucznego światła. Patronat nad wydarzeniem objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa książka Ryszarda Kulika „Stąpając mocno po Ziemi. Ekozofia zwykłego życia”. Ta publikacja to zaadoptowany i zmieniony na potrzeby książki zbiór felietonów ukazujących się od 10 lat w miesięczniku Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Kwietniowy numer miesięcznika Dzikie Życie, zajmującego się ochroną przyrody, jako temat główny numeru prezentuje problematykę dotyczącą Elektrowni Północ, energetyki oraz ochrony klimatu.

czytaj dalej »

W ostatnim numerze tygodnika „Wprost” 14/2013 (2-7 kwietnia) ukazał się artykuł „Ekoterroryści gaszą światło” poświęcony kampanii przeciwko budowie Elektrowni Północ. Oparty na niedopowiedzeniach i fałszywych przesłankach tekst zawiera co najmniej kilka informacji, które...

czytaj dalej »

Jeden artykuł z numeru kwietniowego jest już dziś dostępny na naszej stronie – „Pomorze rozgrzane elektrownią” Olgi Sypuły. Artykuł prezentuje planowaną budowę Elektrowni Północ na dziewiczych terenach Pomorza w gminie Pelplin.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »