Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Burmistrz Gminy Pelplin, Andrzej Staunuch, wypowiedział się w sprawie stanu prawnego dotyczącego postępowań administracyjnych związanych z Elektrownią Północ. Publicznie zapewnił obywateli, że prędzej czy później inwestycja uzyska prawomocne pozwolenie na budowę. Czy wypowiedź...

czytaj dalej »

26 lutego w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XI spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Marcin Popkiewicz – fizyk, autor książki „Świat na rozdrożu”. Patronat medialny nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Miesięcznik Dzikie Życie debiutuje na urządzeniach typu tablet i smartfon. Najnowszy numer dostępny jest w całości w wersji bezpłatnej do pobrania. Miesięcznik dostępny jest na tabletach i smartfonach oraz przeglądarkach internetowych i e-wydaniach (eGazety, e-Kiosk).

czytaj dalej »

Podczas korzystania z taśmociągu na Pilsku doszło do nieszczęśliwego wypadku 5-letniego chłopca, który z bardzo poważnymi obrażeniami rąk trafił do szpitala w Bielsku-Białej. Do zdarzenia doszło na działającym nielegalnie taśmociągu.

czytaj dalej »

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku (WSA) uchylił decyzję Wojewody Pomorskiego dotyczącą pozwolenia na budowę Elektrowni Północ, flagowej inwestycji energetycznej grupy kapitałowej Kulczyk Investments S.A. Oznacza to dalsze opóźnienie tego projektu.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »