Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Przez kilka miesięcy dziennikarze „Superwizjera” i „Uwagi!” TVN przy współpracy ze Stowarzyszeniem Pracownia na rzecz Wszystkich Istot ustalali, skąd pochodzą ogromne ilości ścieków, zanieczyszczające rzekę Kwisę w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój.

czytaj dalej »

28 listopada w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XVIII spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Olga Tokarczuk – powieściopisarka i eseistka. Patronat medialny nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

W dniach 15-16 listopada br. w Warszawie odbyła się konferencja „Energia obywatelska dla dobrego klimatu: otwarta debata o Polsce i jej przyszłości” zorganizowana przez Frakcję Zieloni/Wolny Sojusz Europejski. Przedstawiciele ruchu klimatycznego upomnieli się także o sprawę Elektrowni...

czytaj dalej »

Zachęcamy do wsparcia międzynarodowej akcji wysyłania listów do Jana Kulczyka – inwestora Elektrowni Północ. Aby ostateczne wycofał się z budowy Elektrowni Północ i wykorzystał swoją pozycję dla wsparcia energii ze źródeł odnawialnych.

czytaj dalej »

Ukazał się pierwszy od 14 lat solowy album Jacka Kleyffa pt. „Znalezienie”. Patronat medialnym nad płytą objął miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »