Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Od 14 listopada do Jana Kulczyka – inwestora Elektrowni Północ napływają listy z całego świata. Celem akcji jest przekonanie inwestora, by ostateczne wycofał się z budowy Elektrowni Północ i wykorzystał swoją pozycję dla wsparcia energii ze źródeł odnawialnych. Akcja wysyłania...

czytaj dalej »

Czy wyobrażasz sobie zamek w Malborku w cieniu elektrowni? Elektrownia Północ na zawsze zmieni krajobraz Pomorza, zagraża też zdrowiu ludzi i cennemu ekosystemowi Dolnej Wisły – cennemu siedlisku wielu chronionych roślin i zwierząt.

czytaj dalej »

Dzisiaj w Warszawie rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń w światowej polityce klimatycznej – szczyt klimatyczny Narodów Zjednoczonych (ang. Conference of Parties, COP19), podczas którego trwają negocjacje mające doprowadzić do podpisania globalnego porozumienia w sprawie...

czytaj dalej »

15-16 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja „Energia obywatelska dla dobrego klimatu: Otwarta debata o Polsce i jej przyszłości”, skierowana do liderów i aktywistów oraz zainteresowanych zrównoważonym rozwojem Polski i planety.

czytaj dalej »

7 listopada 2013 r. Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zwróciło się do Komisji Etyki Poselskiej o weryfikację działań poseł Marzeny Okła-Drewnowicz.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »