Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

23 stycznia 2013 r. portal biznesowy wnp.pl opublikował artykuł pt. „ Elektrownia Północ: inwestor wobec opinii ekologów”, który odnosi się najprawdopodobniej do treści informacji prasowej z dnia 17 stycznia br.: ,,Sukces mieszkańców gminy Pelplin sporze z inwestorem Elekrowni...

czytaj dalej »

29 stycznia w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się X spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Elżbieta Kawka – edukatorka i aktywistka na rzecz zwierząt. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Mieszkańcy gminy Pelplin (woj. pomorskie) odnieśli kolejny sukces w walce z inwestorem budującym Elektrownię Północ, wchodzącym w skład grupy kapitałowej Kulczyk Investments S.A., należącej do Jana Kulczyka, jednego z najbogatszych Polaków.

czytaj dalej »

Nad wyraz gorliwi i skuteczni okazali się Słowacy w wypełnianiu limitu odstrzeliwanych wilków. Od 1 listopada 2012 r. zabili ich więcej niż mogli – aż 133.

czytaj dalej »

W związku z publikacją nieprawdziwych treści w artykule „Polska strofuje Słowację w sprawie wilków” autorstwa Roberta Grzeszczyka, który ukazał się 30 grudnia 2012 r., podajemy sprostowanie zawartych w nim informacji.

czytaj dalej »

« 1 2 »