Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się szósta rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka oskarżonego z artykułu 212 § 2 k.k. pozwanego z oskarżenia prywatnego przez Anitę R. i Sławomira Rusinka.

czytaj dalej »

28 lutego Sąd Apelacyjny w Katowicach oddalił zażalenie Anity R. i Sławomira Rusinka na postanowienie Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej, oddalając tym samym wniosek właścicielki firmy „Czarny Groń” oraz jej męża o zabezpieczenie powództwa na czas trwania procesu przeciwko...

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Nie żyje Wiktor Wołkow – wybitny fotografik przyrody

27-3-2012

27 marca w Supraślu w wieku 70 lat zmarł Wiktor Wołkow, który swoimi fotografiami przez pół wieku pokazywał piękno przyrody.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wysłuchanie publiczne w sprawie inicjatywy ustawodawczej

14-3-2012

13 marca w sejmie miało miejsce wysłuchanie publiczne w sprawie inicjatywy ustawodawczej Oddajcie Parki Narodowi. Do głosu dopuszczono przede wszystkim przeciwników zmian w ustawie.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Kampania „Zostaw kaczki dzieciom”

13-3-2012

Każdego roku od strzałów myśliwskich ginie na polskim niebie około 700 tysięcy dzikich ptaków. Rusza kampania społeczna, w której będziemy domagać się skreślenia kaczek, gęsi, łysek, bażantów, kuropatw, gołębi, słonek i jarząbków z listy zwierząt łownych.

czytaj dalej »

« 1 2 »