Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Uczestnicy prac nad Strategią Ochrony Przyrody Województwa Śląskiego wnieśli protest w sprawie jej uchwalenia i zażądali ponownego uchwalenia Strategii w wersji przyjętej przez Zarząd Województwa Śląskiego w dniu 23 października br.

czytaj dalej »

● STOP EP

Węgiel, węgiel uber alles!

14-11-2012

W mediach huczy od informacji o korzyściach, jakie polskiej gospodarce przynosi węgiel oraz o zagrożeniu jakie stanowi dla Polski pakiet energetyczno-klimatyczny UE. Proszę sobie przypomnieć rzeczowy artykuł prasowy, audycję radiową czy też program telewizyjny o tym, w jakim stopniu...

czytaj dalej »

Korespondent Miesięcznika Dzikie Życie – Mahammad Tajeran jedzie na rowerze przez Polskę i popularyzuje swoją kampanię „We need trees”, którą prowadzi od grudnia 2006 roku.

czytaj dalej »

13 lipca 2012 r. Komisja Europejska wydała decyzję o przeznaczeniu ponad 404 mln zł na przejściowe bezpłatne uprawnienia dla polskiego sektora elektroenergetycznego. Wśród finansowanych obiektówi nie może jednak znaleźć się 30 inwestycji energetycznych, między innymi Elektrownia...

czytaj dalej »

Dwa artykuły są dostępne na naszej stronie. „Niekończąca się opowieść, czyli szkoda w środowisku na Stogu Izerskim” Krzysztofa Okrasińskiego o budowie ośrodka narciarskiego na zboczach Stogu Izerskiego i tekst Ryszarda Kulika „Teraz”.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »