Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się pierwsza rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka oskarżonego z artykułu 212 § 2 k.k. pozwanego z oskarżenia prywatnego przez inwestora wyciągu narciarskiego Czarny Groń.

czytaj dalej »

Publikacja autorstwa Rafała T. Kurka, Mariusza Rybackiego oraz Marka Sołtysiaka to kompendium wiedzy w zakresie metod ochrony płazów na poszczególnych etapach planowania i realizacji inwestycji drogowych.

czytaj dalej »

29 września br. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbędzie się pierwsza rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka, przeciwko któremu, prywatny akt oskarżenia skierowali Anita R. i Sławomir Rusinek.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Prezydent i Parlament przeciwko dostępowi do informacji

26-9-2011

24 września Prezydent RP podpisał ustawę zmieniającą przepisy o dostępie do informacji publicznej. Nowelizacja wprowadza m.in. następujący przepis: „Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na ochronę ważnego interesu gospodarczego państwa”.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Podziwianie przyrody grozi śmiercią

25-9-2011

24 września, przed świtem, grupa aktywistów i miłośników przyrody, która przybyła do Puszczy Białowieskiej podziwiać rykowisko jeleni, natknęła się na pracownika Lasów Państwowych. Leśnik próbował zniechęcić nas do przebywania w lesie ze względu na prowadzone polowania.

czytaj dalej »

« 1 2 »