Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Obywatelskie Patrole Antyquadowe na Jurze

17-6-2011

W ciągu najbliższych dwóch dni na Jurze prowadzona będzie akcja Obywatelskich Patroli Antyquadowych, której celem jest niedopuszczenie, aby w czasie trwania imprezy Rekordowy Weekend Quadowy miało miejsce niszczenie przyrody i dochodziło do łamania prawa.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Pracownia wielokrotnie skontrolowana

16-6-2011

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zostało skontrolowane przez kilka instytucji. Wszystkie kontrole stwierdziły, że Pracownia prowadzi działalność zgodnie z obowiązującym prawem.

czytaj dalej »

9 czerwca 2011 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu uchylił decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Jeleniej Górze, które nie chciało unieważnić decyzji środowiskowej dla rozbudowy kompleksu narciarskiego na Szrenicy.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wystawa fotografii „Dzika Polska” w Kwidzynie

10-6-2011

Wystawę przedstawiającą najdziksze, najcenniejsze przyrodniczo i najbardziej naturalne obszary Polski, od 10 czerwca do 31 sierpnia można zwiedzać w Muzeum w Kwidzynie.

czytaj dalej »

Sąd Rejonowy Katowice – Wschód 26 kwietnia br. wydał wyrok w sprawie Sebastiana P., który działał na szkodę Stowarzyszenia rozpowszechniając bez uprawnienia twórcy treści opublikowane na Witrynie Pracowni na rzecz Wszystkich Istot i zamieszczał je na własnej stronie internetowej.

czytaj dalej »

« 1 2 »