Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Puszcza Białowieska

Nadleśnictwo Hajnówka nęka przyrodników

15-4-2011

Dziś w Sądzie w Hajnówce odbyła się rozprawa Romana Sołowianiuka – licealisty z Hajnówki oskarżonego przez leśników o złośliwe płoszenie zwierząt w trakcie obserwacji ornitologicznych prowadzonych w Puszczy Białowieskiej.

czytaj dalej »

Minister Środowiska 5 kwietnia br. podpisał rozporządzenie w sprawie ustanowienia strefy ochronnej zwierząt łownych w otulinie Białowieskiego Parku Narodowego. Ustanowienie strefy wolnej od polowań w otulinie BPN to kolejny krok ku lepszej ochronie Puszczy Białowieskiej.

czytaj dalej »

W związku z opublikowaniem na portalu regionalnym esanok.pl informacji na temat rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza, która w złym świetle przedstawia nasze stowarzyszenie, prezentujemy nasze stanowisko w przedmiotowej sprawie.

czytaj dalej »

Jeden artykuł z numeru kwietniowego jest już dziś dostępny na naszej stronie. „Japonia. Bolesna prawda i atomowe zaklinanie” Konrada Szymańskiego będący komentarzem do tragicznych wydarzeń awarii elektrowni atomowych w Japonii.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

1-4-2011

Dotyczy zamówienia – organizacja konferencji naukowo-technicznej pt: „Ochrona dziko żyjących zwierząt w projektowaniu inwestycji drogowych i kolejowych” w trybie zapytania o cenę. Szczegóły poniżej.

czytaj dalej »