Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Pracownia 30 marca 2011 r. zwróciła się do Komendanta Głównego Policji oraz DGLP z apelem o podjęcie wszelkich działań mających na celu zapewnienie, że maraton quadów „Północ – Południe” zostanie przeprowadzony w sposób zgodny z obowiązującym prawem.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Stanowisko Rady Ministrów w sprawie Inicjatywy ustawodawczej

22-3-2011

Rząd przedstawił swoje stanowisko wobec obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochrony przyrody, nad którym za sprawą obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej pracuje od stycznia br.

czytaj dalej »

W dniu 17.03.2011 r. Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu odwołała się do Wojewody Małopolskiego od decyzji Starosty Nowosądeckiego, który 25 lutego 2011 r. utrzymał w mocy pozwolenie na budowę stacji narciarskiej na górze Kicarz w Piwnicznej-Zdroju.

czytaj dalej »

Polskie Koleje Linowe hucznie świętują obchody rocznicy 75 lat od pierwszej jazdy wagonika na Kasprowy Wierch. Tak jak wtedy, tak i teraz, budowa i eksploatacja kolei wzbudza szereg kontrowersji.

czytaj dalej »

Zaproszenie na konferencję prasową w sprawie ochrony wód mineralnych w Piwnicznej-Zdroju. Udział wezmą dr inż. Lucyna Rajchel oraz dr inż. Mariusz Czop – specjaliści z zakresu geologii i hydrogeologii z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (AGH).

czytaj dalej »

« 1 2 »