Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

7 listopada br. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wadowicach wydał postanowienie ustalające wysokość opłaty za legalizację samowolnie wybudowanego wyciągu narciarskiego na Czarnym Groniu w miejscowości Rzyki.

czytaj dalej »

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się trzecia rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka oskarżonego z artykułu 212 § 2 k.k. pozwanego z oskarżenia prywatnego przez Anitę R. i Sławomira Rusinka.

czytaj dalej »

Zarząd Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot stanowczo potępia akt wandalizmu, jakiego dokonali nieznani sprawcy niszcząc elewację budynku w którym mieści się siedziba Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE

V edycja konkursu Świetlik

8-11-2011

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” jest Uniwersytet Dzieci. Patronat medialny nad konkursem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej oddalił wniosek Anity R. i Sławomira Rusinka o zabezpieczenie powództwa na czas trwania procesu, które miało polegać na usunięciu z witryny internetowej Pracowni dwóch informacji prasowych dotyczących inwestycji na Czarnym Groniu.

czytaj dalej »

« 1 2 »