Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

25 października do Pracowni na rzecz Wszystkich Istot wpłynął wniosek RDOŚ we Wrocławiu o sprostowanie informacji opublikowanej w 14 października na witrynie Stowarzyszenia o tytule „GDOŚ i Pracownia w obronie pól irygacyjnych we Wrocławiu”.

czytaj dalej »

Od 3 do 8 listopada 2011 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się V Festiwal Kultury Ekologicznej „Zielono mi”. Patronat objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

W Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbyła się druga rozprawa Prezesa Pracowni Radosława Ślusarczyka oskarżonego z artykułu 212 § 2 k.k. pozwanego z oskarżenia prywatnego przez Anitę R. i Sławomira Rusinka.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Problemy w Bieszczadzkim Parku Narodowy

17-10-2011

Bieszczadzkiemu Parkowi Narodowemu zagraża utrata integralności przyrodniczej przez wyprowadzanie ze Skarbu Państwa do sektora prywatnego 45 działek w Wołosatem, Ustrzykach Górnych, Brzegach Górnych, Wetlinie i Bereżkach.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

GDOŚ i Pracownia w obronie pól irygacyjnych we Wrocławiu

14-10-2011

GDOŚ opowiedział się za ochroną wrocławskich pól irygacyjnych. 6 października 2011 r. unieważnił uzgodnienie RDOŚ wykazując, że doszło do rażącego zaniedbania kwestii merytorycznych dotyczących ochrony przyrody, co stanowi naruszenie przepisów.

czytaj dalej »

« 1 2 »