Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kijowskie Centrum Ekologiczno-Kulturalne i Ekoprawo-Kijów przygotowują dokumentację do największego procesu sądowego w historii Ukrainy, przeciwko Radzie Ministrów tego kraju.

czytaj dalej »

Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie na łamach wydawanego przez siebie biuletynu „Pod Szrenicą”, w numerze 14/10 (54) z dnia 06.09.2010 r. zasugerował, że były oddział Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot działał w sposób budzący wątpliwości natury prawnej.

czytaj dalej »

Od początku września leśnicy mogą kontynuować wyrąb drewna z Puszczy Białowieskiej. W licznych doniesieniach dowodzą, że wszelkie zabiegi w Puszczy podyktowane są ochroną przyrody. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot nie zgadza się na wprowadzanie opinii publicznej w błąd.

czytaj dalej »

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska żąda stwierdzenia nieważności decyzji zezwalającej na rozbudowę kompleksu narciarskiego na Szrenicy w Karkonoszach. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot apeluje o wstrzymanie prac budowlanych przy inwestycji.

czytaj dalej »

3 teksty są dostępne: artykuł „Ekologia głęboka po 38 latach” Alberta Rubachy, artykuł Krzysztofa Okrasińskiego „Konsultacje społeczne w oczach NIK”, felieton „Dlaczego antropocentryzm jest kompromitujący?” Ryszarda Kulika.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »