Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zaszczytne wyróżnienie dla Grzegorza Bożka – serdecznie gratulujemy!

24-6-2010

Redaktor naczelny miesięcznika Dzikie Życie, Członek Zarządu, wieloletni współpracownik Grzegorz Bożek otrzymał 21 czerwca br. jedno z wyróżnień przyznanych w ramach nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zmiana przepisów – przydrożne aleje drzew będą bezpieczniejsze

22-6-2010

Tak jak wcześniej sygnalizowaliśmy doszło do zmiany przepisów o ochronie środowiska. 6 czerwca br. Podpisana została ustawa zmieniającą obowiązujące prawo w tym zakresie.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Rzeź parku im. Gorkiego w Charkowie

14-6-2010

Na przełomie maja i czerwca park im. Gorkiego w Charkowie stał się areną trwającego wiele dni konfliktu, podczas którego polała się krew.

czytaj dalej »

Organizacje pozarządowe zwróciły się do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Rządu RP o przekazanie powodzianom 100 mln złotych z „Białowieskiego Programu Rozwoju”, którego realizacja warunkuje powiększenie Białowieskiego PN.

czytaj dalej »

Tym razem chodzi o decyzję Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wadowicach, który próbował wykorzystać przepisy prawa budowlanego do pozbycia się Stowarzyszenia z prowadzonego postępowania w sprawie samowoli budowlanej na „Czarnym Groniu”.

czytaj dalej »

« 1 2 »