Wystawa fotografii „Dzika Polska” oraz spotkanie autorskie w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.
29 kwietnia 2010 r. Sejm przyjął projekt zmiany ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska.
W cyklu Biblioteki Obywatela ukazało się pierwsze w historii wznowienie książki „Kultura a natura” Jana Gwalberta Pawlikowskiego – pionierskiego w Polsce manifestu ochrony narodowego dziedzictwa przyrodniczego.
Redakcja miesięcznika Dzikie Życie, wydawanego przez Pracownię, otrzymała od informatora, który zastrzegł sobie anonimowość, dokument, stanowiący „pełną wersję raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko” dla planowanej inwestycji w gminie Kowary.
Wystawę przedstawiającą najdziksze, najcenniejsze przyrodniczo i najbardziej naturalne obszary Polski, od 11 maja można bezpłatnie zwiedzać w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego.
Dzika przyroda jest bezcenna,
ale jej skuteczna i bezkompromisowa obrona wymaga zaangażowania czasu, ludzi i środków.
Zostań naszym darczyńcą, a także w Twoim imieniu będziemy chronić największe skarby polskiej przyrody. Liczy się każda pomoc.
Szanowny Czytelniku
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
Klikając przycisk Przejdź do serwisu lub zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na zasady określone w Polityce prywatności.