Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Od 19 listopada na stronie internetowej Pracowni dostępna jest mapa punktów sprzedaży miesięcznika Dzikie Życie. Ponadto od numeru 11/2010 miesięcznik dostępny jest w 500 nowych punktach sprzedaży sieci Franpress.

czytaj dalej »

18 wiodących organizacji działających na rzecz ochrony przyrody oraz środowiska naukowe zwracają się do Ministra Środowiska z Apelem o interwencję w sprawie planowanych na Słowacji odstrzałów niedźwiedzi brunatnych.

czytaj dalej »

Wystawę Dzika Polska będzie można oglądać w Rybniku-Chwałowicach od 15 listopada do 12 grudnia 2010 r. Ponadto 19 listopada odbędzie się wernisaż oraz spotkanie autorskie z Rysiem Kulikiem.

czytaj dalej »

Na ręce Marszałka Sejmu, Grzegorza Schetyny składamy dziś ponad 225 tysięcy podpisów pod inicjatywą ustawodawczą, dotyczącą zmian w ustawie o ochronie przyrody.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Oddajcie Parki Narodowi – Pracownia dziękuje za każdy podpis!

8-11-2010

Obywatelski Komitet Inicjatywy Ustawodawczej zebrał dwa razy więcej podpisów niż wymagane 100 tys. – liczba wszystkich przekroczyła 225 tys. Członkowie i sympatycy Pracowni na rzecz Wszystkich Istot zebrali 15.198 podpisów.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »