Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Wystawa fotografii „Dzika Polska” w Zamościu

16-9-2009

Wystawę przedstawiającą najdziksze, najcenniejsze przyrodniczo i najbardziej naturalne obszary Polski, od 24 września do 14 października można bezpłatnie zwiedzać w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Projekty kampanii „Szkoły dla przyrody”

15-9-2009

Ogłoszono wyniki konkursu na realizację modelowych szkolnych projektów ochrony przyrody w ramach kampanii „Szkoły dla przyrody”.

czytaj dalej »

Około godz. 12.00 stu aktywistów Greenpeace i Pracowni zebrało się przed budynkiem dyrekcji Białowieskiego PN. Nad gmachem parku, unoszony przez balony, zawisł duży transparent z napisem „Czas na ochronę Puszczy. Stop wycince”.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Puszcza Białowieska – „Stop wycince!”

12-9-2009

Pod takim hasłem odbyła się dzisiaj pokojowa demonstracja organizacji pozarządowych działających na rzecz ochrony Puszczy Białowieskiej. Organizacje domagają się od Ministerstwa Środowiska natychmiastowego wstrzymania eksploatacji Puszczy.

czytaj dalej »

W środku m.in. artykuł „Jakiej edukacji ekologicznej potrzebujemy?” Iwony Kukowki i Piotra Skubały, artykuł „Dziesięć zasad edukacji ekologicznej” Ryszarda Kulika, felieton „Kto uczy kogo?” Janusza Korbela.

czytaj dalej »

« 1 2 »