Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zenon Kruczyński nominowany do Sztormu Roku 2008

28-2-2009

Autor książki „Farba znaczy krew” został nominowany do nagrody Sztorm Roku w kategorii literatura przyznawanej przez dziennikarzy „Gazety Wyborczej Trójmiasto”.

czytaj dalej »

Ukazała się książka „Polowaneczko” będąca kolejnym głosem przeciwko zabijaniu zwierząt dla przyjemności i sportu. Autor odwołuje się do epizodu w swoim życiu, gdy jako tłumacz towarzyszył cudzoziemcom polującym w Polsce.

czytaj dalej »

Miesięcznik Dzikie Życie jest dostępny w wersji elektronicznej – w sieci e-Kiosk. To pierwsza w Polsce gazeta o tematyce ekologiczno-przyrodniczej dostępna w wersji e-wydania. W wersji elektronicznej pismo zawiera kolorowe zdjęcia.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa publikacja Pracowni – „Wzornik architektoniczny dla regionu Puszczy Białowieskiej”. Skierowana jest do wszystkich, którym nie jest obojętny krajobraz, zabudowa i architektura obszaru Puszczy.

czytaj dalej »

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot oraz Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem UŚ serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję dla nauczycieli: „Szkoły dla przyrody, czyli jak kształcić kompetencje kluczowe i chronić bogactwo lokalnej przyrody”.

czytaj dalej »

« 1 2 »