Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Decyzja środowiskowa dla obwodnicy Augustowa

30-12-2009

Drogowcy otrzymali decyzję administracyjną potwierdzającą, że obwodnica Augustowa ominie cenne torfowiska Doliny Rospudy i będzie przebiegać w okolicach miejscowości Raczki.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zginął Grzegorz Wagner dyrektor Mazurskiego Parku Krajobrazowego

23-12-2009

22 grudnia w wypadku samochodowym zginął Grzegorz Wagner, konsekwentny obrońca przyrody Mazur i nieustępliwy propagator idei powołania Mazurskiego Parku Narodowego.

czytaj dalej »

Sezon narciarski zainaugurowany doniesieniem do prokuratury. Skandaliczna rozbudowa ośrodka narciarskiego „Czarny Groń” – inwestor bez wymaganych prawem decyzji administracyjnych zrealizował nowoczesną stację narciarską w miejscowości Rzyki.

czytaj dalej »

Stanowisko Pracowni na rzecz Wszystkich Istot na temat „Sprostowania Informacji prasowej”, opublikowanej w dniu 16.12.2009 r. na stronie internetowej www.pkl.pl.

czytaj dalej »

16 grudnia, jak co roku, kolej linowa na Kasprowy Wierch zwiększy o 100% przepustowość, tj. z poziomu 180 do 360 osób na godz. Począwszy od modernizacji kolei (2007 r.), w sezonie zimowym (16 grudnia – 27 kwietnia) kolej funkcjonuje ze zwiększoną przepustowością.

czytaj dalej »

« 1 2 »