Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Rospuda – pozwolenie na budowę obwodnicy unieważnione

16-12-2008

Wydane w lutym 2007 r. pozwolenie na budowę obwodnicy przez Dolinę Rospudy zostało unieważnione przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Szkolenie Strażnicy Miejsc Przyrodniczo Cennych – edycja 2009

15-12-2008

Pracownia zaprasza do udziału w szkoleniu Strażnicy Miejsc Przyrodniczo Cennych – edycja 2009. Szkolenie skierowane jest do osób zaangażowanych w działania na rzecz ochrony dzikiej przyrody.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Łukoil nie odpuszcza Puszczy

11-12-2008

Koncern Łukoil nie podjął ostatecznej decyzji o rezygnacji z budowy bazy paliw w miejscowości Leśna, ale prace zmierzające do wyboru tej lokalizacji nie są kontynuowane – tak brzmi oświadczenie Łukoil Polska.

czytaj dalej »

Zamawiając „O przyrodzie i człowieku. Rozmowy Dzikiego Życia” otrzymasz dodatkowo drugą - album „Odkrywanie natury. Praktyka głębokiej ekologii” dr. Ryszarda Kulika lub „Usłyszeć wewnątrz siebie głos płaczącej Ziemi” Iwony Kukowki.

czytaj dalej »

● GÓRY

Ratujmy Gościnną Dolinę

9-12-2008

Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Gościnna Dolina” w Bielsku-Białej jest zagrożony zniszczeniem przez budowę nowej drogi. Mieszkańcy podjęli protest, domagają się wstrzymania realizacji planów budowy przez obszar cenny przyrodniczo.

czytaj dalej »

« 1 2 »