Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Ciąg dalszy sprawy nielegalnej wycinki białowieskich klonów

28-5-2007

W kwietniu br. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot skierowała do prokuratury w Hajnówce sprawę wycięcia dwóch ponadstuletnich klonów, ponieważ w Puszczy obowiązuje zakaz wycinania m.in. tych gatunków drzew jeśli maja ponad 100 lat.

czytaj dalej »

O godz. 12.30 na Wawelu aktywistki i aktywiści Pracowni zaprotestowali przeciwko niszczeniu Tatr. Na murach zamku zawisł duży napis: „Zniszczone Tatry to zburzony Wawel”.

czytaj dalej »

22 maja o godz. 11.30 na cieszyńskim rynku zostanie zorganizowana konferencja prasowa. Domagamy się od Starostwa Powiatowego w Cieszynie wyciągnięcia konsekwencji zniszczenia przyrody przez budowę nielegalnej drogi na górę Kotarz.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Blamaż referendum

21-5-2007

Pomimo szerokiej kampanii partii politycznych udział w referendum na Podlasiu w sprawie przebiegu obwodnicy Augustowa wzięło zaledwie 21,56 procent uprawnionych do głosowania osób.

czytaj dalej »

Pragniemy wyrazić swoją jednoznacznie negatywną opinię w sprawie idei referendum dotyczącego trasy obwodnicy Augustowa zaplanowanej przez obszar chroniony Natura 2000 „Puszcza Augustowska”, w tym torfowiska w dolinie Rospudy.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »