Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot oraz 8 innych organizacji społecznych i ekologicznych zwracają się do Ministra Środowiska z Apelem by podjął stosowne działania ochronne w sprawie kolei linowej na Kasprowy Wierch.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa publikacja Pracowni na rzecz Wszystkich Istot „Ochrona dziko żyjących zwierząt przy inwestycjach drogowych w Polsce” – poradnik rozwiązywania konfliktów przyrodniczych dotyczących fauny przy drogach szybkiego ruchu.

czytaj dalej »

Ukazała się nowa publikacja Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot „Usłyszeć wewnątrz siebie głos płaczącej Ziemi. Kształtowanie postaw proekologicznych w nauczaniu przyrody i biologii” Iwony Kukowki.

czytaj dalej »

15 grudnia 2007 r. nastąpi oficjalne otwarcie zupełnie nowej kolei linowej z Kuźnic na Kasprowy Wierch, która zimą będzie wwozić dwukrotnie więcej ludzi w serce Tatr. Wyślij list do Ministra Środowiska z apelem, by nie dopuścił do dewastacji przyrody Tatr.

czytaj dalej »

● DRAPIEŻNIKI

Wilki do odstrzału na Podlasiu

27-11-2007

Minister środowiska wydał zgodę na odstrzał dwóch wilków z watahy, która działa głównie w północnej części województwa podlaskiego. Jednego z wilków myśliwi już odstrzelili, drugi może zostać zastrzelony tylko do 30 listopada 2007 r.

czytaj dalej »

« 1 2 »