Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ze względu na deklaracje Stanisława Żelichowskiego podjęte na łamach „Dziennika” w sprawie kontynuowania budowy obwodnicy Augustowa w przebiegu przez cenną Dolinę Rospudy, Pracownia wycofuje się z wyrażonego dla niego poparcia.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Budowa obwodnicy Augustowa wstrzymana!

31-10-2007

W ostatni piątek WSA w Warszawie przychylił się do wniosku o wstrzymanie wykonania pozwolenia na budowę. Oznacza to że do czasu sprawdzenia legalności pozwolenia na budowę, prace na całej długości inwestycji nie będą prowadzone.

czytaj dalej »

Lasy Państwowe nagrodzone przez Ministra Środowiska za ochronę Puszczy Białowieskiej. Jednostka SGS pozbawia Lasy prestiżowego, międzynarodowego certyfikatu za niewłaściwe zarządzanie Puszczą.

czytaj dalej »

W środku artykuły: „Eurodeputowani za ochroną Rospudy” autorstwa Radosława Szymczuka, „W Tatrach bez zmian” Grzegorza Bożka i Radosława Ślusarczyka, „Konferencja dobrych przykładów” Krzysztofa Wojciechowskiego.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Komiksowy Likwidator nad Rospudą

13-10-2007

Ukazał się komiks nawiązujący tematycznie do wydarzeń wokół planowanej budowy obwodnicy Augustowa „Likwidator nad Rospudą”. Tytułowy bohater komiksu jest postacią stworzoną przez rysownika Ryszarda Dąbrowskiego.

czytaj dalej »

« 1 2 »