Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Dyrektor Skawiński nie zamierza składać odwołania od decyzji burmistrza Zakopanego w sprawie warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na rozbudowie kolei linowej na Kasprowy Wierch.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Zielone światło resortu środowiska dla tunelu pod Rospudą

25-4-2006

21 kwietnia Minister Środowiska wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje obwodnicy Augustowa. Minister wyraża zgodę na budowę drogi przez obszar Natura 2000 – Puszcza Augustowska.

czytaj dalej »

Dyrektor Hajduk został odwołany przez Andrzeja Szweda Lewandowskiego, głównego konserwatora przyrody. Wśród przyczyn zwolnienia podano uchybienia wykryte podczas kontroli w Świętokrzyskim PN, przeprowadzonej na początku br.

czytaj dalej »

Jedenaście organizacji ekologicznych 20 kwietnia 2006 r. skierowało skargę do Komisji Europejskiej na decyzję administracji państwowej w sprawie rozbudowy kolei linowej z Kuźnic na Kasprowy Wierch.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Dyrektor Topczewski na cenzurowanym

19-4-2006

Ekolodzy i drogowcy z Warszawy domagają się wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec dyrektora białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Tadeusza Topczewskiego.

czytaj dalej »

« 1 2 »