Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Absurdalne oskarżenie skierowane w ekologów!

16-3-2006

Zarząd Stowarzyszenia Wspierania Demokracji Lokalnych „Inicjatywa Wschód” skierował do Prokuratury Rejonowej w Białymstoku zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez liderów sześciu organizacji ekologicznych.

czytaj dalej »

WSA w Krakowie ukarał SKO w Nowym Sączu grzywną w wysokości dziesięciokrotnego przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w roku 2004 r., tj. 10000 zł z powodu rażących naruszeń Prawa o postępowaniu przez sądami administracyjnymi.

czytaj dalej »

W środku: „Burmistrz na zagrodzie – równy...” autorstwa Radosława Ślusarczyka i Grzegorza Bożka, wywiad „Tatry są bezcennym darem” z prof. Zbigniewem Mirkiem, „Na Pilsku zmiany - „ósemka” znów działa” Radosława Ślusarczyka.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Absurdalna decyzja ministra ws. Rospudy

3-3-2006

Jan Szyszko obwieścił iście „salomonowe” rozwiązanie, mające rzekomo doprowadzić do konsensusu drogowców i organizacji pozarządowych domagających się ocalenia Doliny Rospudy. Złotym środkiem zaproponowanym w ministerialnym stanowisku ma być tunel.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Mazurski Park Krajobrazowy pod zabudowę?

2-3-2006

Być może już niedługo tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego zostaną zabudowane domkami letniskowymi. Umożliwia to orzeczenie Naczelnego Sądu Administracyjnego.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 »