Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W ostatnich dniach urzędowania wojewoda warmińsko-mazurski – Stanisław Szatkowski uchylił parasol ochronny nad czterema parkami krajobrazowymi. Biznesmen, Krzysztof Kosiński postanowił, że zagospodaruje dwie wyspy na Śniardwach: Pajęczą i Czarcią.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Ojcowski Park Narodowy zagrożony zabudową

8-12-2005

Na 150 hektarach terenu pomiędzy miejscowością Smardzowice a wschodnią ścianą Ojcowskiego Parku Narodowego wrocławska firma Tara Polska chce wybudować luksusowe osiedle.

czytaj dalej »

Prosimy o jak najszersze nagłośnienie sprawy, informowanie jak największej liczby osób o sytuacji w Puszczy. Puszcza jest nieustannie niszczone, prowadzona jest wycinka na najcenniejszych, naturalnych jej terenach.

czytaj dalej »

Gliwicka Agencja Turystyczna w połowie listopada br. dokonała rozbiórki pierwszego (wyciąg nr 9) z dwóch wyciągów na Pilsko. Oba wyciągi rozebrać nakazał GAT-owi Naczelny Sąd Administracyjny na skutek działań Pracowni.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Greenpeace przekazuje nagrodę polskim organizacjom ekologicznym

6-12-2005

25.11.2005 polski oddział Greenpeace otrzymał pismo informujące o przyznaniu naszej organizacji nagrody wysokości 10.000 zł przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »