Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Energa z Grupy Orlen, właściciel Ostrołęki B, opublikowała w wysokonakładowym medium materiał promocyjny pt. „Narybek w setkach milionów z hodowli w Ostrołęce”, który w naszej ocenie można zaliczyć do typowego zielonego PRu. W odpowiedzi operatorowi elektrowni przedstawiamy...

czytaj dalej »

Zapraszamy na święto filmu i przyrody, największy w Polsce pokaz filmów przyrodniczych, który odbędzie się w dniach 23-27 września 2020 r. Festiwalowi patronuje nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

25 września 2020 r. na fanpage’u KME i Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się 62 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Filip Springer. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Kolejne starty z naszym udziałem pomimo trwającej pandemii. Startowaliśmy w Krościenku Wyżnym, Porąbce, Czarnorzekach, Komorowie i Rymanowie-Zdroju.

czytaj dalej »

Ukazała się książka „Etyczne potępienie myślistwa” pod redakcją prof. Doroty Probuckiej, w której znajdują się 22 teksty poświęcone jednoznacznemu potępieniu myślistwa na podstawie wywodów społecznych, kulturowych, psychologicznych, pedagogicznych, prawnych i filozoficznych.

czytaj dalej »

« 5 6 7 8 9 10 »