Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Petycja do Premiera - STOP Elektrowni Ostrołęka C

23-11-2018

Koalicja organizacji społecznych zajmujących się ochroną klimatu zbiera podpisy pod apelem do Premiera Morawieckiego o rezygnację z budowy elektrowni Ostrołęka C. Najwyższy czas podjąć zdecydowane kroki dla dobra planety! Dla dobra naszego i przyszłych pokoleń!

czytaj dalej »

Ukazała się książka Karstena Brensinga „Rozmowa ze zwierzętami”, w której autor odkrywa sposoby porozumiewania się zwierząt i ludzi z perspektywy najnowszych badań naukowych. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Nocny Nocnik Trail

22-11-2018

17 listopada w kameralnym biegu Nocnik Trail wystartowały 2 osoby z naszego teamu. Trasa prawie 20 kilometrowego biegu nocnego wiodła w rejonie miejscowości Rymanów-Zdrój.

czytaj dalej »

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie rysunkowym z okazji 25-lecia istnienia Miesięcznika Dzikie Życie. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz będą promować nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

100-lecie odzyskania niepodległości wybiegane

19-11-2018

Wystartowaliśmy w 7 biegach w ramach zawodów organizowanych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Biegaliśmy w Szczytnie, Widaczu, Krośnie, Kraśniku, Poznaniu, Białym Kościele i Odrzykoniu.

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »