Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Na 25 maja br. drogowcy zapowiedzieli oddanie do ruchu węzła Skarżysko Północ na skarżyskim odcinku S7. Wizja terenowa nowo powstałej drogi wskazuje, że do listy naruszeń prawa i wymogów ochrony przyrody trzeba dołączyć zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników tej drogi.

czytaj dalej »

PKN Orlen ogłosił, że jest zainteresowany budową elektrowni Ostrołęka C tylko, jeśli nie będzie to projekt węglowy. Spektakularny sukces 3-letniej kampanii Koalicji Stop Elektrowni Ostrołęka C oznacza, że w Polsce nie powstanie już żadna nowa elektrownia na węgiel kamienny....

czytaj dalej »

Ukazała się książka Roberta Bałdygi i Marka Pióro „Ptaki doliny Biebrzy i Narwi”. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Gdzie się podział kocioł za 100 milionów dolarów?

13-5-2020

Podczas gdy Orlen negocjuje z GE Power kwestie wycofania się z umowy, w sprawie Ostrołęki C pojawia się nowa zagadka: co się stało z wartym 100 mln dolarów kotłem do elektrowni wyprodukowanym w chińskim mieście Wuhan? O sprawie pisze Wysokie Napięcie.

czytaj dalej »

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy, mamy złą wiadomość – nadział majowego wydania „Dzikiego Życia” nie dojechał do siedziby Pracowni w Bystrej, w związku z czym nie udało się nam zrealizować wysyłki do Was zgodnie z planem.

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »