Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W ciągu doby ponad 10 tysięcy osób wyraziło swój sprzeciw w sprawie wniosku Polskiego Związku Łowieckiego o wpisanie łowiectwa na Krajową Listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Decyzja zapadnie 10 lipca.

czytaj dalej »

W dzień Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Energi analitycy finansowi publikują otwarty internetowy kalkulator opłacalności elektrowni Ostrołęka C. Teraz każdy może wyliczyć, czy biznesplan ministra Tchórzewskiego się (nie) spina.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Memento dla Ostrołęki C – Elektrownia Północ nie powstanie

21-6-2019

Wielkie zwycięstwo dla ochrony klimatu w Polsce: węglowa Elektrownia Północ nie powstanie! Czy takim sam los spotka Ostrołękę C?

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Zamczyska Trail, czyli tropikalny upał

19-6-2019

Czwarta edycja biegu górskiego Zamczyska Trail i po raz czwarty w upale, tym razem jednak chyba najmocniejszym. 17 czerwca wystartowaliśmy w 4-osobowym składzie.

czytaj dalej »

Polenergia nie będzie mogła wybudować elektrowni węglowej Północ w okolicy Pelplina. Wyrok kończy wieloletnią batalię między spółką a mieszkańcami i organizacjami społecznymi, które sprzeciwiały się tej brudnej inwestycji. Oznacza też, że do atmosfery nie trafi w sumie około...

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »