Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Towarzystwo na rzecz Ziemi i Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zapraszają na drugą edycję Dnia dla zdrowych płuc w Ostrołęce. Będzie to doskonała okazja by bezpłatnie zbadać czynność swoich płuc – zrobić badanie spirometryczne - oraz uzyskać od ekspertów porady...

czytaj dalej »

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was w sumie kilkadziesiąt książek, płyt i filmów.

czytaj dalej »

W niedzielę, 14 października, o godzinie 17:30 w Stacji Ekologicznej w Bystrej, przy ulicy Jasnej 17 odbędzie się debata przedwyborcza kandydatów na Wójta gminy Wilkowice. Organizatorem debaty będzie inicjatywa obywatelska Smog w Bystrej, a tematem – niska emisja szkodliwych pyłów i...

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Piękna dolina BEZPIECZNA!

8-10-2018

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach odmówiła udzielenia zgody na budowę zapory w Bystrej. „To wielka wygrana mieszkańców i dzikiej przyrody!” – komentuje Radosław Ślusarczyk z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

czytaj dalej »

Jury rozstrzygnęło konkurs na stworzenie hasła z okazji 25-lecia istnienia Miesięcznika Dzikie Życie. Wybrano 5 najlepszych haseł.

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »