Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Zamczyska Trail i tradycyjnie tropikalny upał

19-6-2020

Piąte zawody Zamczyska Trail odbyły się w tropikalnych warunkach, co odbiło się szczególnie na wynikach startujących zawodników i zawodniczek, uzyskiwane czasy były o wiele słabsze niż w ubiegłych latach. Kilka dni później nasz team pojawił się też w biegu Zemsta.

czytaj dalej »

Elektrownia Ostrołęka B zabija rocznie dziesiątki milionów ryb, Elektrownia Kozienice nawet ponad 200 milionów. Naukowcy alarmują: skala zniszczenia jest ogromna. To prawdziwa hekatomba ryb, w tym cennych i chronionych.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się czerwcowe wydanie. Tematem głównym jest sytuacja polskiego leśnictwa i potrzeba jego społecznej reformy.

czytaj dalej »

Wynik ostatecznych analiz zasadności budowy bloku węglowego Ostrołęka C przedstawionych przez spółki pokrywa się z analizami eksperckimi, które Koalicja Stop Elektrowni Ostrołęka C przedstawiała przez prawie 3 lata. Organizacje apelują: zamiast marnować czas i wydawać miliardy na...

czytaj dalej »

Ukazała się książka dla dzieci „Trzy życzenia” autorstwa Anny Paszkiewicz i Joanny Bartosik. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »