1% dla dzikiej przyrody
KRS 0000 120 960

Aktualności

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życie – właśnie ukazało się grudniowo-styczniowe wydanie, w którym szczególnie polecamy artykuły i rozmowy poświęcone tematyce ochrony klimatu i COP24 w Katowicach.

czytaj dalej »

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski na COP24 potwierdza, że budowa Ostrołęki C nie leży w ekonomicznym ani ekologicznym interesie Polski. Twierdzi jednak, że wymaga jej współpraca z krajami bałtyckimi. Koalicja Stop Ostrołęce C komentuje: nie ma żadnych dokumentów...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Marty Alicji Trzeciak „Czy słonie dają klapsy? Fascynujące rodzicielstwo zwierząt”, w której autorka odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt, przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Patronat medialny nad wydaniem książki objął...

czytaj dalej »

3 grudnia w Katowicach rozpoczyna się Szczyt Klimatyczny ONZ – COP24, któremu przewodniczy Polska. Zamiast wsparcia ochrony klimatu i innowacyjnych rozwiązań, polskim wkładem w politykę klimatyczną jest budowa nowej elektrowni węglowej Ostrołęka C.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

„Czarno na białym” o skandalu wokół Ostrołęki C

30-11-2018

Oszukani mieszkańcy sąsiedniej gminy, polityczne decyzje, marnotrawienie pieniędzy i fatalne skutki dla klimatu. 4 dni przed rozpoczęciem Szczytu Klimatycznego w Katowicach kulisy skandalicznych planów budowy Ostrołęki C przedstawia TVN 24.

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »