Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Intensywny biegowy początek lata

8-7-2019

Początek lata biegowo wypadł intensywnie, sporo startów na trasach od najkrótszych aż do półmaratonu, terenowe oraz miejskie. Biegaliśmy m.in. w Haczowie, Chełmie, Barczewie, Zręcinie, Widaczu i Dywitach.

czytaj dalej »

Nie ma zgody na zniesienie ochronności lasów na górze Kotarz w Brennej i w konsekwencji na zmianę jej funkcji z leśnej na narciarską. 19 czerwca Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyliło wydaną z rażącym naruszeniem prawa decyzję starosty cieszyńskiego, w której przychylił się do...

czytaj dalej »

Komitet Światowego Dziedzictwa UNESCO na szczycie w Baku przyjął decyzję, która nie pozostawia wątpliwości – wszystko, co się dzieje w Puszczy Białowieskiej musi być bezwzględnie podporządkowane zachowaniu jej unikalnej wartości jako obszaru Światowego Dziedzictwa. W innym wypadku...

czytaj dalej »

Szymon Makuch, członek Dzikie Życie RunTeam, 3 lipca rozpocznie biegową wyprawę przez Islandię, której celem jest wsparcie chorego na dystrofię mięśniową Kacpra Turaczyka. Patronat medialny nad wyprawą objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

mBank nie chce rozumieć sedna problemu: pieniądze nie są znaczone. Miliard złotych uzyskany przez Eneę z emisji obligacji zostanie przeznaczony na refinansowanie długu, a uwolnione w ten sposób zyski i środki własne spółka przeznaczy między innymi na budowę Ostrołęki C.

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »