Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Podczas dzisiejszego walnego zgromadzenia akcjonariuszy niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Talanx, do której należą działające w Polsce Warta i HDI, zarząd spółki w odpowiedzi na pytania akcjonariuszy potwierdził, że podpisał jeden kontrakt na ubezpieczenie nowej elektrowni lub kopalni...

czytaj dalej »

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – zamówcie prenumeratę Dzikiego Życia wraz z prezentem. Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych prezentów.

czytaj dalej »

Na konferencji prasowej zorganizowanej w Puszczy Białowieskiej, przedstawiciele koalicji Kocham Puszczę przedstawili zagrożenia pożarowe dla Puszczy Białowieskiej i wezwali ministra środowiska do pilnego powołania zespołu kryzysowego ds. ochrony Puszczy przed pożarami. Zagrożeniem dla...

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Praca na rzecz Przyrody i Klimatu szuka Człowieka

24-4-2020

Poszukujemy osoby, która wie i ma pomysł jak przekuć energię ludzi na realną zmianę społeczną i polityczną na rzecz przyrody i klimatu.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Orlen przejmuje Energę. Los Ostrołęki C przesądzony?

21-4-2020

PKN ORLEN podpisał 18 kwietnia br. porozumienie ze Skarbem Państwa dotyczące planowanego przejęcia Grupy ENERGA. Umowa zawiera zastrzeżenie, które może oznaczać koniec węglowego projektu w Ostrołęce.

czytaj dalej »

« 2 3 4 5 6 7 »