Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kup najnowszy, wakacyjny numer Miesięcznika Dzikie Życia. Wydanie otwiera rozmowa z Marcinem Popkiewiczem na temat jego najnowszej książki „Zrozumieć transformację energetyczną. Od depresji do wizji albo jak wykopywać się z dziury, w której jesteśmy”.

czytaj dalej »

Ukazał się komiks Izabelli i Piotra Miklaszewskich „Podróże z pazurem. W objęciach pasatów” z rysunkami Filipa Sułkowskiego, o podróżach Izy, Piotra i psa Snupka. Patronat medialny nad wydaniem komiksu objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

W Bystrej – miejscowości o uzdrowiskowych tradycjach – po raz kolejny w ostatnim czasie dochodzi do wycinek drzew na dużą skalę. Tym razem na obszarze Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego i to w czasie sezonu lęgowego ptaków. Zaniepokojeni mieszkańcy i przyrodnicy zwracają się o...

czytaj dalej »

Europarlament sabotuje wysiłki na rzecz ograniczenia zmian klimatu i energetycznego bezpieczeństwo obywateli UE. Podczas głosowania plenarnego 6 lipca, posłowie i posłanki PE uznali gaz kopalny i energią nuklearną za „zielone”, zrównoważone źródła energii. To decyzja, która nie...

czytaj dalej »

Kilka dni temu ukazał się reportaż podróżniczy „Z wiosłem i wiatrem. Kajakiem po wodach Północy” autorstwa Zbigniewa Szwocha na temat kajakowych wypraw po wodach Norwegii, Grenlandii, Wysp Owczych i Islandii. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 2 3 4 5 6 7 »