Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

10 grudnia 2019 r. w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach odbędzie się 60 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, w którym wezmą udział: Aleksandra Czarnecka, Agata Otrębska, Patryk Białas, Tosia Lazar i Katarzyna Bizacka. Patronat nad spotkaniem objął...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Andrzeja Górniaka i Zdzisława Kajaka „Hydrobiologia. Limnologia”, prezentująca aktualną wiedzę o wodach powierzchniowych na lądach. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Palpitacje projektu Ostrołęka C. Koniec węglowych marzeń?

2-12-2019

Ministrowie klimatu, energii i rozwoju szczerze i sceptycznie o Ostrołęce C. Wyższe koszty budowy i brak politycznego poparcia. Czy to koniec marzeń o węglowej elektrowni nad Narwią? Decyzja ma zapaść w ciągu kilku miesięcy.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Shauna Tana „Opowieści z głębi miasta”, prezentująca zaskakujące historie, w których świat ludzi w zaskakujący sposób spotyka się ze światem zwierząt. Patronat nad książką objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

City Trail i LoveLas

26-11-2019

Kolejne starty z udziałem zawodników Dzikie Życie RunTeam to City Trail w Olsztynie i LoveLas w Mielcu. Idealne warunki do biegania jesiennego.

czytaj dalej »

« 2 3 4 5 6 7 »