Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Śniegowe okno na Łemkowyna Winter Trail

24-2-2020

Na jeden dzień bieda śnieżna ominęła Beskid Niski. Jeszcze dzień wcześniej tylko w nielicznych miejscach przypominał zimowe góry. 22 lutego Beskid dał uczestnikom zawodów Łemkowyna Winter Trail frajdę pobiegania po śniegu.

czytaj dalej »

Inwestorzy projektu Ostrołęka C ogłosili zawieszenie finansowania i budowy węglowego bloku. To kolejny po braku finansowania dla inwestycji, spektakularny sukces 3-letniej kampanii społecznej prowadzonej przez Koalicję Stop Elektrowni Ostrołęka C. Koordynator kampanii zapowiada –...

czytaj dalej »

22 lutego 2020 r. w Beskidzie Niskim odbędzie się Łemkowyna Winter Trail, która poprowadzona jest trasami w okolicach Iwonicza-Zdroju.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Koniec Ostrołęki C. Węgiel przechodzi do historii

14-2-2020

Raporty niezależnych ekspertów i analizy opłacalności projektu przygotowane przez Fundację Instrat, które Stowarzyszenie przekazywało Enei i Enerdze od 2018 roku dopiero teraz zostały zrozumiane.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Wreszcie biegowa zima, Rudawy nie zawiodły

10-2-2020

W zawodach Półmaratonu Rudawy, które odbyły się 8 lutego, reprezentował nas Bartosz Sobański. Bieg był częścią Zimowego Festiwalu Biegowego 2020, wyjątkowo jak na tę zimę w śniegowej scenerii, ale i pełnym słońcu.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »