1% dla dzikiej przyrody
KRS 0000 120 960

Aktualności

Klub Gaja, Polskie Towarzystwo Etyczne, Pracownia na rzecz Wszystkich Istot i Krakowski Ruch Antyłowiecki zapraszają na demonstrację naszej niezgody w kwestii eksterminacji dzików w Polsce. Spotykamy się 11 stycznia (piątek) o godz. 17.00 pod Wieżą ratuszową na Rynku Głównym w Krakowie.

czytaj dalej »

Od 12 stycznia do końca lutego myśliwi mają prowadzić masowy, skoordynowany odstrzał dzików, w tym ciężarnych samic. Eksterminację dzików w związku z wirusem ASF w Polsce, po rekomendacji PZŁ , nakazał minister środowiska Henryk Kowalczyk. Zginąć ma nawet 210 tys. tych zwierząt,...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Sezon 2018 za nami

3-1-2019

Trzeci sezon aktywności Dzikie Życie RunTeam za nami. W 2018 roku braliśmy udział w 77 zawodach, popularyzując idee ochrony wśród biegających. Inicjowaliśmy akcje podkreślające znaczenie ochrony środowiska oraz promowaliśmy nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

Kolejny rok za nami, w związku z tym pozwalamy sobie na podsumowanie, jakimi tematami w tym czasie żył nasz miesięcznik. To rok szczególny – weszliśmy bowiem w 25 rok istnienia naszego czasopisma. Dziękujemy za wsparcie udzielone naszemu miesięcznikowi.

czytaj dalej »

W tydzień po wynikach aukcji rynku mocy nowy raport pogrąża Ostrołękę C. Choć Energa i Enea zagwarantowały jej 173 mln PLN rocznych przychodów przez 15 lat, za co konsumenci i gospodarka zapłacą ok. 2,7 mld PLN, elektrownia węglowa będzie nie tylko nierentowna, ale i głęboko...

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »