Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ukazała się książka Roberta Bałdygi i Marka Pióro „Ptaki doliny Biebrzy i Narwi”. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Gdzie się podział kocioł za 100 milionów dolarów?

13-5-2020

Podczas gdy Orlen negocjuje z GE Power kwestie wycofania się z umowy, w sprawie Ostrołęki C pojawia się nowa zagadka: co się stało z wartym 100 mln dolarów kotłem do elektrowni wyprodukowanym w chińskim mieście Wuhan? O sprawie pisze Wysokie Napięcie.

czytaj dalej »

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy, mamy złą wiadomość – nadział majowego wydania „Dzikiego Życia” nie dojechał do siedziby Pracowni w Bystrej, w związku z czym nie udało się nam zrealizować wysyłki do Was zgodnie z planem.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie. Tematem głównym jest sytuacja projektu budowy elektrowni Ostrołęka C i prezentacja kampanii dla ochrony Kurpi.

czytaj dalej »

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie w mediach oraz w wypowiedziach polityków błędnymi interpretacjami postulatów Koalicji Kocham Puszczę, Koalicja przypomina fakty dotyczące Puszczy Białowieskiej oraz powtarza swoje stanowisko dotyczące jej ochrony.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »