Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W szczególny dzień Letniego Przesilenia ukazała się płyta zespołu Sutari „Siostry rzeki”. Patronat medialny nad wydaniem krążka objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Dahra Jamaila „Koniec lodu. Jak odnaleźć sens w byciu świadkiem katastrofy klimatycznej” prezentująca konsekwencje utraty lodu dla Ziemi i ludzi. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Elektrownia Ostrołęka B zabija rocznie dziesiątki milionów ryb, Elektrownia Kozienice nawet ponad 200 milionów. Naukowcy alarmują: skala zniszczenia jest ogromna. To prawdziwa hekatomba ryb, w tym cennych i chronionych.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się czerwcowe wydanie. Tematem głównym jest sytuacja polskiego leśnictwa i potrzeba jego społecznej reformy.

czytaj dalej »

Wynik ostatecznych analiz zasadności budowy bloku węglowego Ostrołęka C przedstawionych przez spółki pokrywa się z analizami eksperckimi, które Koalicja Stop Elektrowni Ostrołęka C przedstawiała przez prawie 3 lata. Organizacje apelują: zamiast marnować czas i wydawać miliardy na...

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »