Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kup najnowszy, majowy numer Miesięcznika Dzikie Życia. Wydanie otwiera rozmowa z teriolożką Katarzyną Kozyrą-Zyskowską, która opowiada na czym polega praca przyrodnika.

czytaj dalej »

4 maja 2022 r. odbędzie się 75 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Marcin Kostrzyński, leśnik, filmowiec, obserwator dzikiego życia, obrońca praw zwierząt, były myśliwy. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Agaty Preuss i Doroty Zaniewskiej „Lasoterapia z dziećmi” przybliżająca wpływ lasu na zdrowie i dobrostan dzieci. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Europosłowie domagali się powstrzymania szkodliwej dla ludzi i przyrody budowy muru na polsko-białoruskiej granicy podczas czwartkowego (21.04) posiedzenia Komisji Parlamentu Europejskiego ds. Środowiska. Na posiedzeniu przedstawiciel Komisji Europejskiej stwierdził, że unijne prawo...

czytaj dalej »

„Miejscowość Bystra to dogodne miejsce na prawdziwy odpoczynek – na łonie natury” – zachwala inwestor „Złotej Doliny”, czyli czterech apartamentowców, które mają powstać w górnej części miejscowości. Nie dodał jednak, że aby to osiągnąć z owego łona zostało...

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »