1% dla dzikiej przyrody
KRS 0000 120 960

Aktualności

Jeśli w Puszczy Białowieskiej rozpocznie się na nowo komercyjna wycinka, Komitet UNESCO powinien rozważyć umieszczenie jej na Liście Dziedzictwa Ludzkości w zagrożeniu - stwierdza jednoznacznie UNESCO w opublikowanym właśnie raporcie. Podkreśla też, że tylko wstrzymanie wycinki...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Bieg Rysia czyli deszcz wiosenny

8-4-2019

I Bieg Rysia na górę Cergową, który odbył się 6 kwietnia, już swoją nazwą pięknie przyciąga Dzikie Życie RunTeam. Wystartowaliśmy w 4 osoby, góra pokazała pazury szczególnie podczas zbiegu, było stromo i ślisko, wiele osób zaliczyło błotniste wywrotki.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się kwietniowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Sylwii Szczutkowskiej „Lasy Państwowe do zmiany – pora na lasy dla ludzi i przyrody” o gospodarce leśnej i jej skutkach do przyrody.

czytaj dalej »

3 kwietnia 2019 r. miała odbyć się finalna rozprawa w sprawie pozwolenia na budowę dla Elektrowni Północ. Ostatecznie z przyczyn proceduralnych rozprawa się nie odbyła. Oznacza to, że Elektrownia Północ nadal nie ma pozwolenia na budowę.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Czysty Wisłok w Haczowie

1-4-2019

Tomasz Tatrzański z naszego teamu po raz siedemnasty zorganizował akcję Czysty Wisłok. Tym razem 30 marca, po raz pierwszy w Haczowie w miejscowości przez którą przepływa rzeka Wisłok.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »