Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

20 listopada 2019 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się 59 spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gośćmi będą Orestes Kowalski i Kasia Gandor. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Niepodległościowo i biegowo na 11 Listopada

14-11-2019

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w kilku biegach zorganizowanych z okazji święta Niepodległości 11 Listopada. Tym razem startowaliśmy w: Widaczu, Krośnie, Warszawie, Olsztynie, Białym Kościele k. Krakowa.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Maraton jest tylko jeden

13-11-2019

10 listopada Michał Zieliński reprezentował nasz team w Grecji na legendarnej trasie maratonu Athens Authentic Marathon 2019, nawiązującego do mitycznej trasy pokonanej przez Filippidesa biegnącego z wiadomością o zwycięstwie Greków nad Persami w 490 r. p.n.e., jak i pierwszego...

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się listopadowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Alana Weissa „Magurski – nie tędy droga. Tragedia przyrodnicza w 3 aktach” o kampanii dla ochrony przyrody Magurskiego Parku Narodowego.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Biegamy miejsko, górzyście i trailowo

30-10-2019

Pod koniec października nasi zawodnicy zaliczyli kilka startów w różnych zawodach – City Trail w Olsztynie, 3 Półmaraton Lubelski, 6 Bieg o Złotą Szyszkę w Bystrej i Duch Lasu na Pogórzu Karpackim.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »