1% dla dzikiej przyrody
KRS 0000 120 960

Aktualności

Ostrołęka C wywołała burzliwą dyskusję podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki Enea 20.05.2019 r. Wynika z niej, że akcjonariusze są poważnie zaniepokojeni rosnącym długiem spółki, która, jak powiedział jeden z nich, „zadłuża się by inwestować w coś, co nie...

czytaj dalej »

Ukazała się książka Menno Schilthuizena „Ewolucja w miejskiej dżungli”, prezentująca dostosowywanie się zwierząt i roślin do ludzi. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Minister Energii forsuje budowę elektrowni Ostrołęka C wbrew twardym argumentom ekonomicznym i ekologicznym, dlatego Koalicja Stop Ostrołęce C organizuje demonstrację, która odbędzie się przed katowickim Spodkiem 13 maja o godzinie 9:40 z okazji rozpoczęcia Europejskiego Kongresu...

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie. Szczególnie polecamy artykuł Krzysztofa A. Worobca „Mazury – zagrożony Cud Natury” o planach budowy drogi krajowej nr 16 przez Mazury.

czytaj dalej »

Po analizie stanowiska Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska z dnia 25.04.2019 Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot w pełni podtrzymuje swoje zarzuty dot. nieuprawnionej i zagrażającej najcenniejszej przyrodzie kraju próbie liberalizacji prawa dla nartobinzesu.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »