Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

PRZEKAŻ 1%

1% dla dzikiej przyrody
KRS 0000120960

Olga Tokarczuk / pisarka

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot to jedna z najstarszych, najbardziej solidnych i pracowitych organizacji ekologicznych. Zmieniają się rządy, mody i trendy, a ludzie związani z Pracownią udowadniają, że nie ma pasji i poświecenia bez cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Mówię to z radością i z prawdziwym szacunkiem.

Przekaż 1% »

Aktualności

● GÓRY

Fikcja w Brennej, czyli jak gmina przygotowuje Studium pod inwestycje narciarskie

24 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.00 w urzędzie gminy Brenna odbędzie się pseudodebata nad zmianą Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Zobacz więcej »

● DRAPIEŻNIKI

Wilki zasługują na skuteczną ochronę. Jesteś za? To gramy w tym samym zespole

Czy wilki zasługują na bezpieczne przejścia dla zwierząt, żeby nie musiały ginąć pod kołami samochodów? Czy zasługują na ochronę przed wnykami i strzelbami kłusowników? Czy powinny być nadal chronione przed odstrzałem w Polsce? Zobacz więcej »

● Puszcza Białowieska

Resort ministra Szyszki uroczyście zmienia starodrzew Puszczy Białowieskiej w plantację

W Puszczy Białowieskiej odbyło się dziś uroczyste sadzenie drzew w miejscu, gdzie jeszcze dwa miesiące temu rosły stare świerki i dęby. Komentarz Fundacji Dzika Polska, Greenpeace Polska, Fundacji Greenmind i Stowarzyszenia Pracownia na... Zobacz więcej »

 

NAJNOWSZY NUMER

Masowa wycinka drzew w Polsce artykuł Krzysztofa A. Worobca. Ponadto "Pokot", pszczoły. Najdziksza lektura na rynku prasowym!

SPRZEDAŻ MIESIĘCZNIKA

Kup Dzikie Życie w wersji papierowej, elektronicznej w formatach epub i mobi, a także w serwisach ekiosk.pl i egazety.pl!