Dziekie życie

Menu główne:

Jesteś tutaj: Dzikie Życie / Jak możesz pomóc?

„Kultura odcinająca się od dzikiego życia w otaczającej nas przyrodzie, a także odcinająca się od dzikiego życia, które jest w nas samych, skazana jest na różne niszczące zjawiska, prowadzące prawdopodobnie, aż do jej zniszczenia”


Gary Snyder

Miesięcznik Dzikie Życie sprzedaż Nasze publikacje Nasze publikacje

Jak możesz pomóc?

Miesięcznik Dzikie Życie nie przynosi zysków. Aby je wydawać, konieczne jest pozyskanie pieniędzy z różnych źródeł. Tymczasem w różnych instytucjach zajmujących się dotowaniem ochrony przyrody wielokrotnie wprost lub w sposób zawoalowany mówiono nam, że nie możemy liczyć na wsparcie finansowe, ponieważ poruszamy zbyt drażliwe tematy lub opisujemy niewygodne fakty. Te dotacje, które udaje się otrzymać, nie pokrywają pełnych kosztów edycji pisma.

  • Wesprzyj pismo wpłatą na prenumeratę i zachęć do tego przyjaciół, znajomych, biblioteki, instytucje itp. Każda taka wpłata to dla nas konkretne i bardzo cenne wsparcie. Pomóż w przetrwaniu takiego pisma! Kupując Dzikie Życie wspierasz kampanie w obronie przyrody.
  • Kolportuj i pomóż w sprzedaży Dzikiego Życia. Zachęć do sprzedaży pisma oraz innych publikacji Pracowni okoliczne księgarnie.
  • Zostań naszym korespondentem, możesz zbierać dla nas ciekawe informacje ze swojego regionu. Zachęcamy również do pisania do Dzikiego Życia, Twój tekst może ukazać się w naszym miesięczniku.
  • Jeżeli fotografujesz, chętnie przyjmiemy Twoje zdjęcia na łamy Dzikiego Życia. Podzielcie się swoimi umiejętnościami z innymi czytelnikami.
  • Możesz pomóc przeznaczając swój 1% podatku na Dzikie Życie.
  • Polub nasz Miesięcznik na Facebooku, komentuj nasze wpisy.

Wierzymy, że będąc naszymi czytelnikami nie poprzestaniecie tylko na lekturze. Zachęcamy Was do pisania, fotografowania, rysowania i dzielenia się swoimi uwagami na temat pisma. Będziemy drukować listy i materiały prezentujące różne stanowiska, zależy nam by pismo było też miejscem polemik i dyskusji oraz udziału czytelników przy jego tworzeniu.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego