Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

29 września 2018 r. w Warszawie odbędzie się 9 Bieg Wegański oraz kolejna akcja Zabiegam o czystą Polskę. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz piąty objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

W sierpniu ukazał się „Atlas płazów i gadów Polski. Status, rozmieszczenie, ochrona z kluczami do oznaczania” będący efektem pracy 12 autorów – zawodowych herpetologów i zoologów, pod redakcją naukową Zbigniewa Głowacińskiego i Piotra Sury. Patronat medialny nad publikacją...

czytaj dalej »

Sytuacja polskiej energetyki jest fatalna. Spółki energetyczne notują coraz większe spadki na giełdzie. Odpowiadają za to między innymi próby centralnego sterowania spółkami przez Ministra Tchórzewskiego mające umożliwić budowę Ostrołęki C.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Bardzo udane "Biegam, nie śmiecę" w Dębinie

7-9-2018

30 sierpnia w podkrośnieńskiej Dębinie odbyła się pierwsza akcja pod hasłem "Biegam, nie śmiecę". Najpierw sprzątano park leśny, potem wspólnie biegano. W wydarzeniu udział wzięło 25 osób.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Ostrołęka C ufundowana z emerytur związkowców?

7-9-2018

Minister Tchórzewski desperacko szuka brakujących miliardów na budowę Ostrołęki C. Najnowszym pomysłem jest sięgnięcie po 20 mld zgromadzonych w funduszach emerytalnych związkowców.

czytaj dalej »

« 1 2 3 »