Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

19-20 maja 2018 r. w Warszawie odbędzie się 8 Bieg Wegański oraz kolejna akcja Zabiegam o czystą Polskę. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz czwarty objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Majówkowe bieganie

7-5-2018

Podczas długiej majówki braliśmy udział w kilku zawodach, w tym w biegu nad słynną Rospudą. Niestety ten bieg zawodzi ze względu na przebieg trasy – jeśli ktoś spodziewał się podziwiać Rospudę podczas biegu to zobaczył niewiele.

czytaj dalej »

Ukazała się książka Leigh Calvez „Rzecz o sowach” prezentująca jedenaście gatunków sów. Patronat medialny nad wydaniem książeczki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

24 kwietnia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zażądała od Lasów Państwowych, Generalnej Dyrekcji i nadleśnictw Białowieża, Browsk i Hajnówka wstrzymania prac leśnych i zaprzestania łamania prawa w Puszczy Białowieskiej. Obecnie trwa nielegalne wywożenie wyciętego starodrzewu.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Nasze Biegi w Szczawnicy

24-4-2018

Górskie zawody biegowe w Szczawnicy, mające już uznaną renomę, nie mogły pozostać bez naszego udziału. 21 kwietnia reprezentowali nas Łukasz Bieniek i Szymon Ciapała.

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »