Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Ogłaszamy wielką mobilizację w pilnej i ważnej dla nas wszystkich sprawie. Już 9 stycznia ważą się losy prawa łowieckiego według ministra-myśliwego Szyszki. Od kształtu tej ustawy zależy poziom bezpieczeństwa ludzi, poszanowania praw obywatelskich oraz jakość ochrony przyrody.

czytaj dalej »

28 grudnia 2017 r. prezydent RP podpisał ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt. Ustawa wprowadza polowania do parków narodowych i rezerwatów przyrody. Pretekstem do polowań na terenach chronionych jest walka z Afrykańskim Pomorem...

czytaj dalej »

28 grudnia 2017 r., po roku od utworzenia spółki celowej Elektrownia Ostrołęka C, otworzono oferty na budowę nowej elektrowni w Ostrołęce. Przewidywany wykonawca projektu – konsorcjum Polimex-Mostostal i Rafako wyceniły budowę elektrowni węglowej o mocy 1000 MWe w Ostrołęce na 9,591...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Sylwestrowe bieganie

2-1-2018

Miniony rok pożegnaliśmy biegowo w różny sposób - biegaliśmy w zawodach sylwestrowych w Gorlicach i Kalmarze w Szwecji, oraz trenowaliśmy w leśnych ostępach Warmii. Wszystkiego najlepszego biegowego w nowym 2018 roku.

czytaj dalej »

Kilka tygodni temu ukazała się książka Charlesa Fostera, która prezentuje doświadczenia autora na temat tego, jak to jest być dzikim zwierzęciem. Patronat nad książką objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »