Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się marcowe wydanie. Krzysztof Wojciechowski donosi o sukcesie ochrony przyrody w Ukrainie – łoś stał się gatunkiem chronionym.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Sejm za dobrą zmianą prawa łowieckiego

6-3-2018

Sejm przyjął kilka kluczowych poprawek w nowelizacji prawa łowieckiego. To dobra zmiana i kompromis w sprawie ustawy łowieckiej, które stały się możliwe dzięki porozumieniu ponad politycznymi podziałami. Likwiduje tradycje łowieckie rodem z PRL. Po raz pierwszy, polski parlament...

czytaj dalej »

Pod listem do posłów w sprawie nowelizacji prawa łowieckiego podpisało się już ponad 10600 osób, apelujących o ucywilizowanie myślistwa w Polsce. Prawdopodobny kształt prawa łowieckiego poznamy dzisiaj, tj. 6 marca 2018 r., kiedy to posłowie wszystkich partii podczas III czytania...

czytaj dalej »

2 marca br. w Ostrołęce odbyło się spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

czytaj dalej »

Z dwunastu poprawek strony społecznej, które miały zwiększyć bezpieczeństwo obywateli i lepiej chronić przyrodę, zostały przyjęte tylko dwie. Czy głos Polek i Polaków zostanie ostatecznie wysłuchany, zadecyduje głosowanie podczas III czytania w Sejmie, już jutro.

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »