Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

7 maja 2017 r. w Warszawie odbędzie się 6 Bieg Wegański. W zawodach wystartuje kilka osób z naszego zespołu Dzikie Życie RunTeam. Patronat medialny nad biegiem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Od 2016 r. patrolujemy Beskid Mały w poszukiwaniu wilka, rysia i niedźwiedzia, aby skutecznie chronić siedliska tych zwierząt. Niestety, los monitoringu stoi pod znakiem zapytania. Wandale ukradli nam część fotopułapek o łącznej wartości 5400 zł.

czytaj dalej »

Polecamy książkę dzięki której czytelnik nigdy nie spojrzy już na gołębia tak samo. „Rzecz o ptakach” Noah Stryckera w polskich księgarniach od 12 kwietnia. Patronat medialny nad wydaniem książki objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Pierwsze zwycięstwo w tym roku

11-4-2017

Karol Flejmer nie zwalnia tempa, 9 kwietnia reprezentując Dzikie Życie RunTeam odniósł zwycięstwo w półmaratonie 15. Werner-Beisiegel-Gedächtnislauf w Niemczech.

czytaj dalej »

Prezentujemy podsumowanie konferencji naukowej poświęconej ochronie Puszczy Białowieskiej, która odbyła się 21 marca br. Polecamy materiały do pobrania oraz zapis filmowy wydarzenia.

czytaj dalej »

« 2 3 4 5 6 7 »