Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Przyjedź do Puszczy i weź udział w Akademii na Zrębie. To wyjątkowa akcja – wspólna inicjatywa miłośników przyrody, aktywistów i lokalnej społeczności, której celem jest przeciwstawienie się zamienianiu Puszczy w plantację desek.

czytaj dalej »

Ukazało się drugie, rozszerzone wydanie książki Zenona Kruczyńskiego „Farba znaczy krew”. Patronat medialny nad publikacją książki objął nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

Zapraszamy na święto filmu i przyrody do Łodzi, na największy w Polsce pokaz filmów przyrodniczych, który odbędzie się w dniach 7-11 czerwca. Festiwalowi patronuje nasz miesięcznik.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Spacer wolności w Puszczy Białowieskiej

27-5-2017

27 maja br. na terenie Nadleśnictwa Hajnówka odbył się obywatelski spacer dla Puszczy Białowieskiej. Spacerowicze i miłośnicy przyrody maszerowali pod hasłem "Chcemy Puszczy Białowieskiej otwartej i dzikiej". To wyraz sprzeciwu wobec dewastacji tego unikatowego lasu przez ministra...

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Obywatelski Spacer po Puszczy Białowieskiej

26-5-2017

Stańmy ramię w ramię murem za przyrodą Puszczy Białowieskiej! Bądź z nami na Obywatelskim Spacerze dla Puszczy, 27.05.2017 r. o godzinie 12.00. Zbiórka na parkingu leśnym Białowieża-Zwierzyniec.

czytaj dalej »

« 2 3 4 5 6 7 »