Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

24 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.00 w urzędzie gminy Brenna odbędzie się pseudodebata nad zmianą Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

czytaj dalej »

Czy wilki zasługują na bezpieczne przejścia dla zwierząt, żeby nie musiały ginąć pod kołami samochodów? Czy zasługują na ochronę przed wnykami i strzelbami kłusowników? Czy powinny być nadal chronione przed odstrzałem w Polsce?

czytaj dalej »

W Puszczy Białowieskiej odbyło się dziś uroczyste sadzenie drzew w miejscu, gdzie jeszcze dwa miesiące temu rosły stare świerki i dęby. Komentarz Fundacji Dzika Polska, Greenpeace Polska, Fundacji Greenmind i Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot.

czytaj dalej »

● Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Rezerwat Las Warmiński wolny od polowań! Dziękujemy za Wasze wsparcie

18-4-2017

Udało się! Dzięki połączonym siłom społeczności lokalnej, organizacji przyrodniczych oraz internautów z całej Polski zatrzymaliśmy polowania w Rezerwacie Las Warmiński.

czytaj dalej »

20 kwietnia 2017 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się XLIII spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie zespół Same Suki, kobieca formacja folkowa. Patronat nad spotkaniem i koncertem zespołu objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »